Ulotki, plakaty, wizytówki i pozostałe projekty

Nasze przykładowe realizacje:
 -> ZOBACZ WIĘCEJ <-

W naszej firmie mogą Państwo zamówić druk wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych jak i same projekty graficzne. Oferujemy min :

Wizytówki

Wykonujemy elektroniczne projekty wizytówek, gotowe do druku. Projekt każdej wizytówki wykonywany jest indywidualnie, uwzględniając wytyczne i oczekiwania Klienta. Klient ma prawo modyfikować projekt dowolną ilość razy.
Zamawiając druk wizytówek w naszej firmie projekt otrzymujecie Państwo GRATIS! (przy zamówieniach powyżej 100szt)

Ulotki
Indywidualnie wykonywane elektroniczne projekty ulotek o rozmiarach: DL, A6, A5, A4 i inne. Projekty możecie Państwo wykorzystać przy zamawianiu ulotek z naszej oferty. Na specjalne zamówienie wykonujemy projekty o dowolnych wymiarach - cena ustalana jest indywidualnie. Ulotki wykonywane w oparciu o dane dostarczone przez Klienta. Poprawki wykonujemy dowolną ilość razy, aż do ostatecznej akceptacji.
Zamawiając druk ulotek w naszej firmie projekt otrzymujecie Państwo GRATIS!


Plakaty
Wykonujemy projekty wszelkiego rodzaju plakatów, gotowe do druku. Każdy projekt przygotowywany jest indywidualnie, uwzględniając wytyczne i oczekiwania Klienta. Klient ma prawo modyfikować projekt dowolną ilość razy. W przypadku druku plakatów w naszej firmie w ilości min 50 szt projekt plakatu przygotowywany jest GRATIS, w przypadku pojedynczych ilości cena ustala jest indywidualnie i zależy od zakresu prac i stopnia zaawansowania projektu.

 
Inne
Na specjalne zamówienie wykonujemy projekty wszelkich innych materiałów reklamowych.

Ceny ustalane są indywidualnie i zależą od zakresu prac i stopnia zaawansowania projektu.

 

Oferujemy:
► profesjonalne przygotowanie projektu w oparciu o wytyczne i oczekiwania Klienta
► możliwość modyfikacji wybranego wzoru
► udostępnienie wszystkich niezbędnych do druku plików danego projektu
► gwarancja unikalności projektów

Skontaktuj się z nami! Doradzimy, wycenimy!